Siedlce   Radzyń Podlaski

O nas

Ośrodek szkolenia kierowców Koliberek istnieje w Siedlcach od 1998r. Te 22 lata to czas ciągłego rozwoju naszej szkoły jazdy, która dzięki solidnej pracy posiada ugruntowaną pozycję na siedleckim rynku szkolenia kierowców. Nie osiągnęlibyśmy tego bez Was, dlatego zgodnie z naszym hasłem „WYMAGAMY CHĘCI, ZAPEWNIAMY RESZTĘ” zapewnimy Wam wszystko co niezbędne nie tylko do zadnia egzaminu na prawo jazdy, ale także do bezpiecznej i pewnej jazdy już po uzyskaniu uprawnień.

Nasi instruktorzy

Zajęcia teoretyczne prowadzi doświadczona kadra instruktorów z wieloletnim stażem pracy. Wykładowcy, prowadząc naukę jazdy, wykorzystują nie tylko swoją wiedzę i doświadczenia, ale także sprzęt komputerowy wraz z najnowszymi programami multimedialnymi. Duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń zaowocowało uzyskaniem akredytacji Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy skutecznie i bezstresowo przeprowadzą Cię przez zajęcia praktyczne. Pamiętaj, że masz prawo samodzielnego wyboru a także zmiany instruktora!

Plac manewrowy

Posiadamy, dobrze utrzymany duży plac manewrowy przy ul. Targowej 32 w Siedlcach (giełda samochodowa, pokaż mapę). Prowadzimy kursy na wszystkie kategorie prawa jazdy. U nas zrobisz kat. Am, A1, A2, A, B, B1, B+E, C, C+E, D, T Szkolimy również kierowców zawodowych w ramach kwalifikacji wstępnej oraz szkolenia okresowego.

Kontakt

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy w zapisaniu się na kurs.

ul. Piłsudskiego 56
08-110 Siedlce
DH "Panama" - II piętro

pn-pt 9-17

Numer konta: 971240 2685 1111 0000 3666 1022